Altın Yıldızlı Tütü Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
360 Görüntüleme 0 Yorum
Altın Yıldızlı Tütü Elbise
Oy Ver

Altın Yıldızlı Tütü Elbise

Siyahın asaleti ile beyazın zerafetinin kusursuzca buluştuğu elbisede, altın rengindeki yıldız detaylar siyahla beyazın uyumuna ayrı bir anlam ve ahenk katıyor. Çocuk modasında son yılların vazgeçilmez parçalarından olan tüller, altın yıldızlı tütü elbisede de kendine yer buluyor. Tüllerin üzerine serpilmiş havası verilen altın rengi yıldızlar, elbisenin roba kısmındaki büyük yıldız ile yine altın rengindeki kuşak ve bu kuşağın ucundaki birer adet yıldızla muhteşem bir uyum yakalamış. Robadaki yıldızın büyük olup kuşağın ince oluşu arasındaki tezatlık, elbiseyi monotonluktan kurtarıyor.
Siyah robanın altından beyaz tüllerden oluşan eteğe altın yaldızlı kuşakla yumuşak bir geçiş sağlanmış. Hem siyah hem de beyaz renkleri barındırması sayesinde, her ten rengine yakışan bir elbise.
Robanın kısa kollu olması nedeniyle, açık havadaki organizasyonlarda tüm yaz mevsimi boyunca giyilebileceği gibi, kapalı mekanlarda da dört mevsim kullanılabilir.
Altın yıldızlı tütü elbise ‘nin roba kısmında kullanılan pamuklu kumaş sayesinde, terleme yapmaz, cildi tahriş etmez. Aynı şekilde etek kısmında kullanılan astar da cildi rahatsız etmez. Bu sayede saatlerce giyilse bile yavrularımızın içinde rahatlıkla hareket etmesine, oynayıp koşturmasına bile olanak tanır.
Altın yıldızlı tütü elbise , her genç kızın hayallerini süsleyecek şıklıkta ve zerafette. Elbise altın renginde zarif bir ayakkabı ya da sandaletle kombin edildiğinde , prenseslerin şıklığına şıklık katacaktır.

[easingslider id=”1083″]

Bu Elbise için Bazı Görseller:

Bebek Elbiseleri

Bebek Giyim

Bebek Kıyafetleri

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp