Askılı Bebek Pantolonu

Kategori: Erkek Bebek Elbiseleri
1.518 Görüntüleme 0 Yorum
Askılı Bebek Pantolonu
5 (100%) 1 Oy

Askılı Bebek Pantolonu

“Kim demiş erkek bebek kıyafetleri için giysi seçeneği daha azdır!” diye! İşte bu şık askılı bebek pantolonu, birçok farklı kombine de imkan vererek, erkek çocuk şıklığının birçok farklı yansımasına da zemin hazırlayacaktır.

Askılı Bebek PantolonuKeten kumaştan imal edilmiş olan bu elbise, lastikli askıları ile minik beyin sadece şık değil, aynı zamanda son derece rahat olmasını da sağlayacaktır. Askıların lastik ve dolayısıyla esnek olması, bebeğinizin rahatlığı kadar, sizin rahatlığınıza da imkan tanıyacaktır.

Zira, bu esnek askılar sayesinde siz de kolaylıkla bebeğinizin üstünü başını değiştirebileceksiniz, bez değişimi gibi acil durumlarda kısa zamanda zahmetsizce değişimi yapıyor olacaksınız.

İçine bir gömlek ya da bir tişört ekleyerek bu askılı pantolonu farklı ortamlarda ve farklı hava durumlarında da kullanmanız mümkün olacaktır. Bu şık takımı bir de keten şapka ile kombinlediğinizde dış ortamlarda güneş ışığının bunaltıcı etkisine karşı bize göre en uygun kıyafet seçeneğini elde etmiş olacaksınız.

Erkek çocuklara hediye almanın seçeneklerin az olmasından ötürü zor olduğu kanaati hakimdir. İşte bu şık askılı elbise, bu kanaatin yıkılmasına da ön ayak olacaktır. Kendi çocuğunuza ya da bir yakınınıza alabileceğiniz çok sevimli ve kullanışlı bir hediye alternatifi teşkil edecek olan bu minik kıyafet sadece bir tık uzağınızda!

Haydi siz de yavrunuzu veya yakınınız olan bir başka yavruyu bu minik sürprizle sevindirin, şık beylerin gardırobunda sizin de imzanız olsun!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp