Askılı Yazlık Bebek Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
978 Görüntüleme 0 Yorum
Askılı Yazlık Bebek Elbisesi
Oy Ver

Askılı Yazlık Bebek Elbisesi

Askılı Yazlık Bebek Elbisesi  Elbiseler sıcak yaz günlerinin en çok tercih edilen kıyafetlerini teşkil etmektedir. Hem rahatlık, hem şıklık, hem de tek parça ile giyinmenin pratikliği ve konforu ile elbiselere olan ilgiyi anlamak mümkündür. Bayan giyiminin bu popüler parçasını minik hanımların gardırobundan uzak tutmak doğal olarak söz konusu değildir. Onların da en çok sevdikleri kıyafetleri, renk renk desen desen elbiseleridir çoğu zaman. İşte bu pembe askılı yazlık bebek elbisesi tam da bu minik hanımlara göre!

Elbisenin etek kısmı pembe renkte, düz bir zemin olarak çalışılmıştır. Bel kısmından eklenen fırfır, etek kısmına ikinci bir kat teşkil etmiştir. Bel kısmına eklenen büzgüler aynı zamanda şık bir beyaz kemerin de bu kısımda kullanılmasına imkan tanımaktadır.

Elbisenin üst kısmı desenli kumaş ile oluşturulmuştur. Beyaz zemin üzerinde kırmızı çilek desenlerine yer verilen bu kısım sıcak yaz günlerinin giysisine son derece uygun bir seçim olmuş düşüncesindeyiz.

Askı formundaki omuzların birinden göğüs kısmına verilen uzantı, bir gül motifi ile sonlandırılmıştır.  Diğer omuz büzgü olarak tasarlanmış pembe bir askı şeklindedir.

Sıcak yaz günlerinde minik prensesiniz ile yapacağınız en güzel en keyifli gezilerde, serin ve rahat bir kıyafet ile yavrunuzun konforlu bir şıklık içinde olmasını istiyor iseniz, bu yazlık bebek elbisesi en doğru seçimlerden biri olacaktır. Hadi size sadece bir tık uzaklıktaki bu elbiseyi almadan geçmeyin!

 

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp