Bebek Köşe Koruyucu

Kategori: Güvenlik
471 Görüntüleme 0 Yorum
Bebek Köşe Koruyucu
Oy Ver

Bebek Köşe Koruyucusu

Bebekli ve küçük çocuklu evler için muhtemel pek çok tehlikeden bir tanesi de mobilyaların sert ve sivri köşeleridir. Bu gibi eşyalar bebekler için tehlike saçmaktadır ve önlem için Bebek Köşe Koruyucu önerilmektedir. Hemen hemen tüm evlerde bulunan masa, sandalye, sehpa, dolap vs gibi mobilyaların köşeleri, bebekler ve küçük çocuklar için, daima potansiyel tehlikerdendir. Hareketlenmeye başlamasıyla birlikte, bebekleri ve küçük çocukları evlerde pek çok tehlike bekler. Burada, anne ve babalar için iki alternatif vardır. Ya çocuklarının yanında olarak olası tehlikelerden onları korumak ya da muhtemel tehlikeleri bertaraf etmek.ilki pek mümkün görünmediğinden, doğru olan olası tehlikeleri bilmek ve bunlarin önüne geçmektir.

İste tam da bu noktada , çocuklu evlerin olmazsa olmazı mobilya köşe koruyucu, neredeyse hayat kurtarıyor. Evlerde her odada bulunabilen TV ünitesi, sehpa, masa, dolap gibi mobilyaların köşelerine çarpma, vurma ihtimali olan yavrularımız için büyük ölçüde koruyucu olan mobilya köşe koruyucu her evde bulunmalı.

Kendinden yapışkanlı özelliği ile, uygulanacak alanların temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra bantları sökülerek istenilen yere uygulanabilir. Silikon yapısı sayesinde çarpma esnasında darbeyi en aza indirir ve kötü sonuçlar doğmasını engeller. Özellikle yeni yürümeye başlayıp, denge kurmakta zorlanan bebekler ve küçük çocuklar icin , büyük tehlike olan mobilya köşelerini tehlikesiz hale getiren bebek köşe koruyucu, yetişkinlerin bile sıklıkla çarptığı köşeler için son derece idealdir.


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp