Bebek Takım Elbise Tulumu

Kategori: Erkek Bebek Elbiseleri / Erkek Bebek Tulum
2.112 Görüntüleme 0 Yorum
Bebek Takım Elbise Tulumu
Oy Ver

Sevimli yavrularımız bebeklerimiz için onların güzelliğine güzellik katacak bir Bebek Takım Elbise Tulumu ile karşınızdayız. Bu güzel elbise ile yavrularınız için kaliteli kumaş ve malzemelerden hazırlanan tulum ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve uygun fiyattan vermekten gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünlerimiz oldukça kaliteli kumaştan hazırlanmakta ve dikiş yerlerinden veya farklı bölgelerinden yırtılma vs. gibi herhangi bir şey söz konusu değildir. Özellikle Bebek Takım Elbise Tulumu ürünümüzde bebeklerimizin cildine zarar verecek veya herhangi olumsuz etki bırakacak anti materyal ürünler kesinlikle kullanılmamıştır.

Üstte papyonlu beyaz gömlek görüntüsü, hemen üstündede açık kahverengi yelek mevcuttur. Aslında resimde görüldüğü gibi üst kısımdaki yelek değildir. Üst beyaz kısım ile birleştirilmiş yelek görünümü vermektedir. Alt kısımdada üst kısma uyarlanmış kareli pantolonu anımsatan tulum bulunmaktadır.

Doğum günü, düğün, nişan, bayramlarda çocuğunuza tercih edilebilecek güzel tulumlardan biridir. Yakışıklı prensinizi böyle bir elbise ile muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz. Bu elbise ile bebeğiniz kesinlikle damat gibi olucaktır 🙂

Elbise pamuktan yapılmıştır. Boyutu: 80-90-95 (4-24 ay bebek için uygun)

Beden Üst Uzunluk Alt Uzunluk Toplam Uzunluk Bel Ölçüsü
70
75
80 50 28
85
90
95  –  – 55 29
100
105
110

 


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp