Bebek Tül Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
986 Görüntüleme 0 Yorum
Bebek Tül Elbise
Oy Ver

Bebek Tül Elbise

bebektulelbiseBebek Tül Elbise ‘miz rüya aleminden kopmuş gelmiş gibi duran bu muhteşem pembe tül elbise, kız çocukların vazgeçilmezi olan pembe rengin en göz alıcı örneklerinden birini teşkil etmektedir.
Pembe tüllerin yakadan eteğe kadar volanlar şeklinde indiği elbisenin yaka detayı da son derece göz alıcı şekilde dizayn edilmiş. Elbise ile aynı renkte tasarlanmış çiçek şeklindeki figürler, yakaya yan yana eklenmiştir.
Astar üzerinde ikinci bir kat olarak duran tül volanlar, elbiseye sevimli ve çok şık bir hareket katmaktadır. Tül kumaş, sadece giyim modasında değil, modanın hemen her alanında en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Giyim modasında kullanıldığında, elbiseye inkar edilemez bir romantizm, göz alan bir şıklık katmaktadır. Söz konusu bebekler ve çocuklar olduğunda tülün etkisi sevimli bir şıklık olarak kendini göstermektedir ve biz bu şıklığı bu elbisede fazlasıyla görmekteyiz.

Yaz düğünleri, doğum günü partileri, diş buğdayı törenleri, nikah törenleri gibi ortamlar için son derece uygun bir giysi olan bu tül elbise, farklı kombinler ile değişik ortamlarda da tercih etmeniz mümkündür. Minik prensesin yaşıtları arasında adeta parmakla gösterilecek bir şıklığa kavuşacağını garanti ederiz.

Küçük hanımefendiyi gerçek bir prensese dönüştürecek olan bu elbiseyi siz de satın alın, sizin de kızınız rüya alemlerine yükselsin! Pembe rengin bu en güzel uygulamalarından biri olan pembe tül elbise sizin kızınızın gardırobunda da yerini alsın!

Bu ürüne ait beden ölçüleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Sizde çocuğunuzun elbisesini ölçerek daha doğru şekilde ürün satın almış olursunuz. Ölçüm sırasında +/- 1~3 cm farklılık olabilir. Bütünleşik elbiselerde sadece toplam uzunluk kayda alınır.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp