Beyaz Fırfırlı Kot Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
677 Görüntüleme 0 Yorum
Beyaz Fırfırlı Kot Elbise
Oy Ver

Beyaz Fırfırlı Kot Elbise

Beyaz Firfirli Kot ElbiseBeyaz Fırfırlı Kot Elbise ‘den biraz bahsedicek olursak, kot kumaşlar her yaşta, her dönemde giyim modasının en çok kullanılan kumaş çeşitlerinden biridir. Hem görünümlerindeki şıklık, hem kullanışlı olmaları, hem de işlenmeye olan elverişlilikleri ile kot kumaşın moda sektörünün cankurtaranı olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. Hal böyle iken miniklerin de bu modanın uzağında kalması mümkün olmamaktadır. Bebek ve çocuk modasında da kot kumaş en çok kullanılan kumaşlardan biri olma özelliğini sürdürmektedir.
İşte bu güzel minik elbise de bunun en şık örneklerinden birini teşkil etmektedir. Elbisenin üst kısmı kot kumaşından oluşturulmuş olup, etek kısmı ise büyükçe bir fırfır görünümündedir. Etek kısmında kullanılan beyaz fırfır, bu şirin elbisenin günlük kullanım için uygun olmasını sağladığı kadar, daha resmi ortamlarda da giyilebilmesinin önünü açmaktadır.

Askılı formda oluşturulmuş olan bu elbisenin göğüs kısmında yine kot kumaştan bir cep yer almaktadır. Bu cep kısmının üstüne baklava dilimleri şeklinde yerleştirilmiş olan dikişler elbiseye farklı bir şıklık eklemektedir.
Etek kısmı ile üst kısmı birbirine bağlayan bel kısmı hafif düşük formda tasarlanmış olup, bu kısımda yer alan iki adet kemer britini arzu ederseniz, dekoratif amaçlı kullanmak üzere, ince ve hafif şık bir kemer ile işlevsel hale getirebilirsiniz. Ya da hiç kemer tercih etmez olduğu gibi de bırakabilirsiniz.
Elbiseyi solo olarak yazın sıcak günlerinde kullanabilir, gerekirse içine giyilecek tişört ya da bluz ile dört mevsim giyilmesine imkan tanıyabilirsiniz.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp