Büyük Puantiyeli Abiye Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
691 Görüntüleme 0 Yorum
Büyük Puantiyeli Abiye Elbise
Oy Ver

Büyük Puantiyeli Abiye Elbise

Büyük Puantiyeli Abiye ElbiseBeyaz düz zemin üzerine, çok sayıdaki iri siyah renkteki puantiyeler ile donanmış bu güzel elbise ile Büyük Puantiyeli Abiye Elbise oluşmuştur. Belindeki pembe renkteki kurdeleden şık kemer ve fiyonk ile dünyalar güzeli bebeğinizin, sihirli bir değnek değmişcesine, gözlerinizin önünde minik bir hanımefendiye dönüşmesine imkan verecektir.

Elbisenin alt kısmındaki puantiyeler daha büyük boyutlu iken, üst kısımda yer alan puantiyeler daha küçük boyutlardadır! Bize göre elbiseyi bu kadar cazibeli hale getiren detay, bel kısmındaki muhteşem kemer ve fiyonk olsa gerek. Hem şık dizaynı, hem de farklı rengi ile bütün içinde oluşturduğu tezatlık ile bel bölgesi, elbisenin vurucu detayını teşkil etmektedir.

Sıfır kol olarak tasarlanmış bu elbiseyi tek başına yazlık mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, üstüne alınacak abiye bir hırka ve bir çorap ile aynı elbisenin kışlık mekanlarda da kullanılmaması için bize göre bir sebep olmayacaktır.

Düğün dernekler, nikah törenleri, doğum günü kutlamaları, diş buğdayı seremonileri, vb. kutlamalarda, özel günlerinizde minik prensesleriniz için son derece uygun bir kıyafet olacak bu elbiseye ulaşmak son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken ise hemen buradan siparişinizi vermek, sizin prensesinizi de bu harika elbise ile buluşturmaktır.

Böyle güzel abiye elbise minik kızlarınızın gardırobunda hemen yer verebilir, ihtiyaç olduğunda “Ne giydireceğim?” tasasına hiç girmeksizin, küçük prensesinizle birlikte hemen hazırlıklara girişerek sadece keyfe ve eğlenceye odaklanmanın önünü açabilirsiniz!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp