Çiçekli Kot Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
844 Görüntüleme 0 Yorum
Çiçekli Kot Elbise
Oy Ver

Çiçekli Kot Elbise

Çiçekli Kot ElbiseÇiçekli Kot Elbise sıcak yaz günlerinde minik prensesinize ferah ve şık bir giysi arayışında iseniz işte tam size göre son derece sevimli bir elbise! İnce kot kumaşından yapılmış olan bu kısa kollu mini elbisenin etek kısmında beyazlı, pembeli çiçek desenleri yer almaktadır.

Ön kısmında baştan aşağıya minik kahverengi düğmeleri olan elbisenin üst kısmında, sol cep bölgesinde dikkat çeken desenli fiyonk, elbisenin şirinliğini kat kat artırmaktadır. Elbisenin bebe yaka şeklindeki yakası beyaz biye ile çevrelenerek oldukça sevimli ve şık bir görüntü kazandırılmıştır.

Bebek Kot Elbise, rahat ve kullanışlı dokusu, her ortama uygun havası ile her yaşın en çok tercih edilen giysilerine konu olmaktadır. Bu derece elverişli malzemeden doğal olarak bebek ve çocuk giyimi sektörü de bolca yararlanmaktadır. Her formda bir giysi olarak karşımıza çıkabilen kumaş kot elbiseler için de oldukça popüler bir dokuma türüdür ve bu güzel elbise de bu alandaki en şirin örneklerden birini teşkil etmektedir. Minik prensesiniz rahatlığından ödün vermeden şıklığın zirvesinde olmanın ayrıcalığını işte bu minik elbise ile yaşayacaktır.

Sıcak yaz günlerinde her ortamda yavrunuza ferah ferah giydirebileceğiniz gibi, çok sevdiğiniz minik yakınlarınız için de iyi bir hediye seçeneği olarak düşünebileceğiniz bu elbiseyi sadece bir tık ile almanız mümkündür. Hadi hemen siz de bu elbiseyi alın ve güzel kızınıza güzel bir sürpriz yapın!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp