Çizgili Kloş Bebek Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
455 Görüntüleme 0 Yorum
Çizgili Kloş Bebek Elbisesi
Oy Ver

Çizgili Kloş Bebek Elbisesi

Kloş Bebek Elbisesiİster mezuniyet ister doğum günü organizasyonu ya da diğer davet ve aktiviteler dahil tüm özel günlerde kullanılmaya uygun, hem spor hem de son derece şık Çizgili Kloş Bebek Elbisesi, en küçükten büyüğe tüm kızlarımızın favorisi olacak. Kullanımındaki rahatlık sayesinde hiçbir hareket kısıtlamasına neden olmadan, dilediği gibi koşup oynayabilecek yavrularımız.

Uzun kollu olması sayesinde her mevsim giyilebilir. İster yaz aylarında açık hava organizasyonlarında, ister kapalı ortamlarda gerçekleşen davet ve partilerde. Modanın her daim vazgeçilmezi olan çizgili desenleri ile son derece spor görünen Çizgili Kloş Bebek Elbisesi bel altında son model robası sayesinde güzellerimizi olduğundan uzun gösterecek. Göğüs hizasına takılan kelebek aksesuarı ile ayrı bir hava kazanan elbise, yumuşacık kumaşı ile mükemmel bir kullanım konforu sunuyor.

Elbisede vazgeçilmez moda olan kloş kesim bu elbisemizde de kullanılıyor. Belaltı robanın bittiği yerden itibaren başlayan kloş kesim etek, prenseslerimizi kıpır kıpır uçuracak gibi görünüyor. Dizüstü olması sayesinde inanılmaz rahat ve kullanışlıdır. Sıcak yaz aylarında altına giyilecek bir sandalet ya da bez ayakkabı ile son derece spor olunabileceği gibi, serin günlerdeki organizasyonlarda altına beyaz renkli külotlu çorap ve kapalı bir ayakkabı ile de kullanılabilir. Kullanılacak aksesuarlar ile spor yada klasik bir görünümün de kazandırılabileceği gibi, güzel kızlarımızın gardırobuna mutlaka bulunması gereken bir parça.

Roba kısmındaki çizgilerin parlement mavisi rengiyle, etek kısmının mavi rengi birbiriyle muhteşem bir uyum sağlıyor. Ayrıca göğüs hizasındaki kurdelanın etek kumaşından yapılmış olması görsel bir bütünlük sunuyor. Rahatlığından ödün vermeden şık görünmek isteyen miniklerimizin son derece rahatlıkla kullanacağı bir modeldir. Sadelikle estetiği bir arada kombin etmiş, her özel günde rahatlıkla kullanılabilecek, her yaştaki kızlarımız için son derece ideal bir kız bebek elbiseleri arasında yerini almaktadır. Beyaz ağırlıklı takı, toka ve aksesuarlarla şıklığa şıklık katılabilir. Özellikle rahatlığına düşkün olanlar için kaçırılmaması gereken bir modeldir.


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp