Denizci Tulumu

Kategori: Erkek Bebek Tulum
1.422 Görüntüleme 0 Yorum
Denizci Tulumu
Oy Ver

Denizci Tulumu

 

Bebek Denizci Tulumu

Denizci Tulumu bebek elbisesinden biraz bahsedecek olursak; Denizciler yaşam tarzları ve renkli kişilikleri ile sevilen bir meslek grubunu temsil ederlerken, giyim stilleri de taklit edilerek “bahriyeli modası” adı verilen her dönemde geçerliliği ve tercih edilirliği olan bir giyim akımının da öncüsü haline getirilmişlerdir.

Beyaz, lacivert, mavi ve bazı durumlarda ilaveten kırmızı rengin yer verildiği bu güzel moda akımından doğal olarak en kıymetlimizi çocuklarımızı da yararlandırmaktan geri durmamışlardır modacılar. Bebek Bahriyeli Tulumu da bize göre bu akımın en güzel örneklerinden birini teşkil etmektedir.

Minik yavrunuzun sıcak yaz günlerinde tek bir parça kıyafet ile hem şıklığı, hem de rahatlığı aynı anda yaşamasını istiyor iseniz bu bahriyeli tulumu işte tam size göre bir giyim seçeneğidir.

Tek parça olarak çalışılmış kıyafetin, ağ kısmındaki çıtçıtlar bebeğinizin altını, üstünü tamamen çıkarmadan değiştirmenin konforunu ve pratikliğini sağlayarak, bebeğinizle içerde ya da dışarıda her ortamda rahat etmenize imkan sağlamaktadır. Denizci kıyafetinin olmazsa olmazı boyundaki lacivert fular, tulum üzerinde hafif bir aksesuar olarak kalmakta, kıyafetin boyun kısmındaki herhangi bir ağırlık ya da kullanım zorluğu asla yaratmamaktadır.

Kısa kollu, kısa paçalı ve serin tutan kumaşı ile Bebek Denizci Tulumu sıcacık günlerde ferah bir giyim için en uygun seçeneklerden biri olacağı gibi, bu moda akımına gönül vermiş minik bahriyeli yakınlarınıza bizce keyifli bir hediye olarak da düşünülmelidir!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp