Ekose Bebek Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
545 Görüntüleme 0 Yorum
Ekose Bebek Elbisesi
Oy Ver

Ekose Bebek Elbisesi

Ekose, moda dünyasının vazgeçemediği kumaş desenlerinden biridir. Yetişkin modasında, genç modasında, kadın modasında, erkek modasında, kısacası modanın birçok alanında hakim olan bu deseni, birbirinden güzel tasarımlar ile miniklerin modasında da sıkça görmekteyiz. Pembe renk ile kombine edilmiş bu Ekose Bebek Elbisesi bize göre bu anlamdaki en şık örneklerden birini teşkil etmektedir.

Etek kısmı komple ekose olan elbisenin üst kısmında hakim renk, kız çocuk giyiminin vazgeçilmezi olan, pembe renk olup, ekose desen yaka çalışması ise bütünde ahengin yakalanması sağlanmıştır. Belden büzgü verilen elbisenin etek kısmı üzerinde kapalı cep uygulanmış, kullanım ihtiyacı doğal olarak olmayan ceplerin, görsellikte yer alması sağlanmıştır. Bel kısmında bulunan lastik uygulaması elbisenin kullanımına pratiklik ve konfor kazandırmıştır.

Yakanın arka kısmında yer verilen minik düğmeli kapama, elbisenin giydirilmesi ve çıkarılması aşamasında boyun kısmında bir sorun yaşanmasını engellemekte, arka boyun kısmında derli toplu bir görünümün oluşmasını da temin etmektedir. Tek parça olarak giyilmesi mümkün olan bu elbiseyi farklı kombinler ile her ortama ve her mevsime uygun hale getirmek bizce mümkündür.

Elbisenin üst kısmındaki pembe renk uygulamasında kullanılan penye kumaş, son derece rahat, hafif ve sağlıklı bir kumaş olduğundan, minik prensesinizin sadece şıklığını değil, rahatını ve sağlığını da düşünerek güven içinde bu güzel bebek elbisesi seçilebilir ya da bir yakınınıza hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp