Erkek ve Kız ikiz Bebek Tulumu

Erkek ve Kız ikiz Bebek Tulumu
Oy Ver

Erkek ve Kız ikiz Bebek Tulumu

Erkek ve Kız Tulumları Bebek giyiminde tulumlar, tek parça giyim olarak son derece kullanışlı ve de konforlu olmaları nedeniyle annelerin en çok sevdiği giysilerdir. Böylesine işlevsel giyim, böylesine şık renkler ile bir araya geldiğinde sonuç da beklenildiği üzere tatmin edici olmaktadır. Biri erkek biri kız ikili tulum set şeklindeki bu ikiz bebek tulumu, örneğin ayrı cinsteki ikiz bebekler için iyi bir hediye seçeneği olarak da düşünülmesi mümkündür.

Beyaz ve lacivertin birlikteliği her yaş grubunun modasında oldukça şık bir seçenek teşkil etmektedir. Bu güzel renk birlikteliği doğal olarak bebek ve çocuk modasında da çokça tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

ikiz Bebek Tulumunun Detayları

ikiz bebek tulum’unun bacak kısmı lacivert, üst kısım beyaz olmak üzere düz zemin kullanılmıştır. Erkek yaka olarak tasarlanan yaka kısmında yer verilen lacivert papyon bu sevimli tuluma hafif resmi bir hava katmaktadır. Boydan boya ağ kısmına kadar eklenen lacivert düğmeler sadece görsellik açısından anlam ifade etmektedir. Ağ kısmında kullanılan çıt çıtlar pratik kullanımın da önünü açmaktadır.
Tulumların diğerinde ise beyaz zemin üzerinde lacivert puantiyeler yer almaktadır. Yakası bebe yaka olarak tasarlanmış olan ve yakanın iç kısmına lacivert biye eklenmiş olan tulumun, bel kısmında lacivert kurdeleden bir kemer, kemerin orta kısmında da aynı kurdeleden bir fiyonk yer almaktadır. Ağ kısmındaki çıt çıtlar, tulumun şık ve sevimli olduğu kadar oldukça kullanışlı bir giysi olmasını sağlamaktadır. Özellikle biri kız biri erkek ikiz bebek sahiplerinin arayıpta bulamayacağı tulum türlerinden birtanesidir.

Elbiseye Ait Görseller


 

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp