Karışık Renkli Kız Bebek Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
474 Görüntüleme 0 Yorum
Karışık Renkli Kız Bebek Elbisesi
Oy Ver

Karışık Renkli Kız Bebek Elbisesi

Bahar dallarından bir esinti gibi tasarlanmış bu cıvıl cıvıl Karışık Renkli Kız Bebek Elbisesi minik prenseslerinizin gardrobunda şık bir parça olarak yer almaya aday! Elbisenin alt kısmı, karışık renklerdeki çiçek desenlerine hakim kumaş ile oluşturulmuş, üst kısmı ise ağırlıklı olarak pembe renk ile tasarlanmıştır. Elbisenin üst kısmına, alt kısmın desenleri ile süsleme eklenerek ahenkli bir görünüm elde edilmiştir.

Penye kumaşın hakim olduğu elbise hafif ve rahat oluşu ile son derece kullanışlıdır. Elbisenin yine karışık çiçek desenleri ile tasarlanmış yaka kısmı ve etek kısmı arasında fisto kumaş ile bir geçiş sağlanmış ve bu fistolu kısmın sonunda pembe kurdele ile sevimli bir son dokunuş yapılmıştır. Fisto üzerindeki minik pembe düğmeler her ne kadar fonksiyonel bir anlam taşımasalar da, görsel açıdan oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır.

Elbiseyi tek parça olarak kullanmak mümkün olduğu gibi, farklı kombinler ile de kullanmak mümkündür. Geniş bir şekilde oluşturulmuş olan bebe yaka; elbiseyi giyerken ve çıkarırken bebeğinizin rahatsız olmasına engel olacaktır.

Daha ziyade günlük bir kıyafet olarak kullanabileceğiniz bu minik şık elbise, arzu edilirse uygun kombinler yapılarak farklı ortamlar için de gayet rahat bir şekilde tercih edilebilir. Cıvıl cıvıl bir şıklık, kullanışlı bir rahatlık ise aradığınız bu güzel bebek elbisesi bizce tam size göre! Hemen sipariş verebilir, minik hanımın gardrobuna şık bir katkıyı hemen yapabilirsiniz!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp