Mavi Gelincik Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
412 Görüntüleme 0 Yorum
Mavi Gelincik Elbise
Oy Ver

Mavi Gelincik Elbise

Mavi Gelincik ElbiseEn güzel ve en özel günlerde giyilmek üzere tasarlanan Mavi Gelincik Elbise kız çocuklarına gönlünde yatan elbise modeli olmaya aday. Elbisenin altına giyilecek zarif bir beyaz yahut mavi ayakkabı ile şıklığı tamamlanacak.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezlerinden olan düğün, nişan, söz gibi organizasyonların ve doğum günü, diş kutlamaları, hoş geldin bebek partisi gibi özel davetlerin en gözdesi olmaya aday prensesiniz için tasarlanmış oldukça iddialı bir modeldir. Elbisenin roba kısmı tatlı bir bebek mavisi ile tasarlanmış. Robanın üzerindeki dantel ayrıntılar ise şıklığa şıklık katıyor. Kollardaki büzgüler zerafetin birer dokunuşu gibi. Robanın düğmelerinde ki ahşap renklerle, ipli örgü kemerin uyumu eşsiz bir görsellik sunuyor. Kemerin inceliği ile bebek mavisi arasındaki uyum bir anda dikkatleri üzerine topluyor.

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik modelinden esinlenerek hazırlanan Mavi Gelincik Elbisenin etek kısmındaki tül detayı hayranlık uyandırıyor. Prensesin her adımında uçuş uçuş olan beyaz tütü detaylı etek, minik kelebekleri adeta kanatlandırıyor. Özel günlerde güzel kızlarımız için kıyafet seçimi ayrı bir heyecandır. En güzel bebek elbiseleri bulmak, onu en güzel aksesuarlarla süslemek çok zahmetli bir iştir. Çünkü kızımızın ten rengine, boyuna, kilosuna ve zevklerine göre bir elbise bulmak güçtür. Bulduğumuz elbiseyi ya güzeller güzelimiz beğenmez ya da vitrininde durduğu gibi yavrumuzun üzerinde durmaz.

İşte bebek kıyafetleri aramanızdan sizi tüm bu kaygılardan kurtaracaktur bu elbise. Çünkü elbisenin roba rengi; her ten rengine uyumlu renkte. Robanın üzerindeki dantel detayı ise hem abartıdan uzak, hem de son derece şık. Yine robadaki kahve tonlu düğmeler elbiseyi monotonluktan kurtararak, elbiseye hareket kazandırıyor. Düğme rengiyle eşsiz uyum sağlayan kemer saç örgüsü dizaynı ve ucundaki püskülleri ile zerafeti detayda gizliyor. Robanin kendine has kesimi, renk tonu, dantel detayı ve düğme-kwmer uyumu ile birlikte her zevk, ten rengi ve boy/kilo daki kız çocukları için adeta biçilmiş kaftan.
Eteğin muhteşem dantel/tütü görünümü ise prensesinizi bir kuğu kadar zarif, bir kelebek kadar özgür gösterecek. Büyükleri bile kıskandıracak bu muhteşem bebek giyim ancak güzeller güzeliniz gibi prenseslere layık olabilir.

 

Elbiseye Ait Video


Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp