Maya Puantiyeli Tütü Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
473 Görüntüleme 0 Yorum
Maya Puantiyeli Tütü Elbise
Oy Ver

Maya Puantiyeli Tütü Elbise

Kız çocuklarının hem günlük olarak hem de tüm özel günlerde kullanabileceği beyaz puantiyeli tütü elbise sari-siyah ve beyaz renklerden oluşuyor.
Elbisenin üst kısmı siyah bir badyden oluşuyor. Bu siyah badynin üzerindeki beyaz puantiyeler, siyah renkle tezat olduğu kadar uyumlu bir hava yakalamış. Badynin yaka kısmı yaprak formunda ve sarı renkli olarak tasarlanmış. Badynin düğmeleri de yaka kısmında kullanılan sarı renkten. Ayrıca beyaz puantiyeli tütü elbisenin omuz başlarına konumlandırılan iki kat fırfır da son derece sevimli bir görüntü oluşturuyor.

Son yılların, çocuk giyim modasının en sevilen tasarımlarından olan tütü etek, beyaz puantiyeli tütü elbisede de kendine yer buluyor. Tiril tiril beyaz tüllerin altındaki beyaz astarla, etek oldukça kabarık görünüyor. Belden itibaren yaklaşık bir karış kadar inen sarı şeffaf güpür detayı ise, elbisede bir bütünlük oluşturmuş.

Kullanılan kumaşlar çocuk cildine uyumlu olup alerji yapmaz. Son derece kullanışlı olan beyaz puantiyeli tütü elbise, terletme yapmaz. Elbisenin üst kısmında kullanılan kumaşlar, bedeni sararak tam oturur ancak ciltle teması rahatsız etmez. Anne-babaların en çok dikkat ettiği konulardan olan yabancı madde, hic bir şekilde bulunmaz. Giyilip çıkartılması da son derece rahat bir elbisedir.
Beyaz puantiyeli tütü elbise, altına giyilecek sari renkte bir babetle mükemmel bir kombin olacaktır. Ayni şekilde beyaz ve sarı renklerden oluşan saç bandı ya da tac ile güzel yavrularımızin birer prenses gibi görünmelerini sağlayacaktır.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp