Minnie Desenli ikili Takım

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
392 Görüntüleme 0 Yorum
Minnie Desenli ikili Takım
Oy Ver

Minnie Desenli ikili Takım

Minnie Desenli ikili TakımBüyük ve çok ünlü muhteşem bir animasyon dünyası olan Walt Disney çizgi filmleri arasında en çok sevilenlerinden ve en popülerlerinden biri olan Mickey Mouse çizgi filminin dişi kahramanı, Mickey’nin büyük aşkı Minnie, sizin prensesinizin de en sevdiği kahramanlardan biri ise işte bu sevimli minnie desenli ikili takım tam size göre.

Alt kısmı eşofman tarzında bir pantolon ve üst kısmı bir tunik şeklinde tasarlanmış olan takımın altı düz ve pembe renkte iken, beyaz zemin üzerinde siyah puantiyelere sahip olan üst kısmında büyükçe Minnie deseni yer almaktadır. Tüm sevimliliğiyle gülümseyen bir Minnie yüzü olan bu desen, sizin miniğinizin de gülümsemesini artıracak bir etki yapacaktır diye düşünmekteyiz.

Elbiseden biraz daha söz ederken tuniğin bel kısmında yer alan fırfırlar, hem sevimli bir görüntü sağlamakta, hem de bu kısma hacimli bir görüntü ve rahatlık kazandırmaktadır. Uzun kollu modeli ve pamuklu kumaşı ile hem rahat, hem de sıcak, ideal bir ev ve dış ortam giysisi olarak düşünebilirsiniz. Bu takımı tüm prenseslerin tercih edeceğini düşünmekteyim. Zaten piyasa fiyatıda diğer elbise fiyatlarına nazaran uygundur. Komşunuzun kızımı oldu ? Ne alsam diye düşünüp kalmayın.

Alt kısımdaki pantolonun paçalarına yerleştirilmiş olan tek parça şeklindeki iki büyük fiyonk, yine bu kısımda kullanılan pembe renk ile tasarlanmış olup, adeta minik ayaklara konmuş birer kelebek gibi görünmektedirler. Pantolonun bel kısmında kullanılan lastik ise son derece rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Şık ve rahat, sağlıklı ve kullanışlı bir giysi arayışında iseniz, bu güzel iki takım tam size ve prensesinize göre!


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp