Minyon Desenli İkili Eşofman Takım

Kategori: Erkek Bebek Tulum / Kız Bebek Tulum
614 Görüntüleme 0 Yorum
Minyon Desenli İkili Eşofman Takım
Oy Ver

Minyon Desenli İkili Eşofman Takım

Minyon Desenli İkili Eşofman Takım ünlü animasyon film serisi “Çılgın Hırsız (Despecable Me)” içinde yer alan, hem temaya olan kritik katkıları, hem de aşırı sevimli halleri ile gönüllere taht kuran ve yakaladıkları popülarite ile bir başka animasyon filme hakim tema haline gelen Minyonlar; sizin evinizde de çok sevilen kahramanlar ise işte bu ikili takım bizce tam size göre! Minik yavrunuzu adeta birden minyon bir kahramana dönüştürecek bu Minyon Desenli İkili Eşofman Takım hem eşofman, hem de pijama gibi kullanmanız mümkündür.

Cıvıl cıvıl bir sarı rengin hakim olduğu takım, pamuklu kumaşı ile rahat ve sağlıklı bir tercih olacaktır. Rengi itibarı ile her cinse uygun olduğunu düşündüğümüz bu takımın, Minyonlar aşkına sahip küçük yakınlarınız için aynı zamanda muhteşem bir hediye seçeneği olabileceğini söylemeden geçmek istemeyiz.

Geniş lastikli yaka, kol ağzı, bel ve paça kısımları ile son derece rahat bir modele sahip olan takımın üst kısmında göğüs hizasında Minyonlar’ın gözleri yer almaktadır. Aynı göz desenleri alt kısmın sol cep kısmında daha minik olarak yer almaktadır.

Yoğun pamuklu kalın kumaş ile bu eşofman takımını soğuk kış günlerinde sıcacık bir ev giysisi olarak düşünebilirsiniz, zira son derece rahat bir giysi olan bu takım, aynı zamanda her türlü hareketin rahatlıkla yapılmasına imkan verecektir. Sizin çocuğunuzun da böyle sevimli ve rahat bir giysisi olmasını istiyorsanız bu takım size sadece bir tık uzaklıkta!


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp