Papyonlu Bebek Kot Takım

Kategori: Erkek Bebek Elbiseleri
571 Görüntüleme 0 Yorum
Papyonlu Bebek Kot Takım
Oy Ver

Papyonlu Bebek Kot Takım

Minik bebeğinizin şık bir beyefendiye dönüşürken, rahatlığından da ödün vermesini istemiyorsanız, işte size son derece şık ve kullanışlı bir Papyonlu Bebek Kot Takım ! Bir body, bir pantolon ve bir papyondan oluşan takım, alt tarafından çıtçıtlı body sayesinde her ortamda rahat etmenizi de imkan vermektedir. Rahatlıkla bebeğinizin bezini değiştirebilir, keyfinize bebeğinizle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kot takıma renk kazandıran kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu papyon, bebeğinizin minik boynunu sıkmayan, yumuşacık bir kumaştan imal edilmiştir. Ağ kısmı geniş tutulmuş olan kot pantolon, henüz bezden kesilmemiş bebeğinizin rahat etmesi için son derece önemlidir. Bel kısmındaki lastik ile pantolon, hem her bedene uyum sağlayacak, hem de bel kısmından rahatsızlık yaşanmasına asla izin vermeyecektir. İnce kot kumaşından imal edilmiş olan gömlek görünümlü body bebeğinizin hafif ve ferah kalmasına imkan verecektir.

Bu güzel takım; üstüne ekleyeceğiniz kalın bir dış giysi ile soğuk havalarda, olduğu gibi kullanılarak sıcak havalarda; kısacası dört mevsimde kullanmanız için oldukça elverişli bir takımdır.
Bu üçlü takım ile bebeğinizi her ortama rahatlıkla sokabilir; gerek günlük turunuza birlikte çıkabilir, gerek şık bir davette yanınızda küçük ve şık bir beyle yer alabilirsiniz!

Bu güzel Papyonlu Bebek Kot Takım ; yakınınız bir bebek için cazip bir hediye arayışında iseniz şayet, sizin için aynı zamanda uygun bir armağan seçeneği teşkil edecektir.


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp