Peppa Pig Çocuk Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
747 Görüntüleme 0 Yorum
Peppa Pig Çocuk Elbisesi
Oy Ver

Peppa Pig Desenli Elbise

Ünlü bir İngiliz animasyon serisinin baş kahramanı, minik pembe bir domuzcuk olan Peppa Pig Çocuk Elbisesi sizin prensesinizin de en sevdiği kahraman ise işte tam size ve ona göre güzel bir elbise tercihi olucaktır.

Elbisenin Özellikleri

Üst kısmında beyaz renkte zemin üzerinde Peppa Pig’in bir deseni yer alan elbisenin, bol kesimli etek kısmında siyah zemin üzerinde beyaz kalp desenleri bulunmaktadır. Üst kısım ve etek kısmını birleştiren bel kısmında pembe renkte bir kemere yer verilmiş olup, kemer üzerine minik bir pembe fiyonk eklenmiştir. Üst kısımda görsel haricinde biri pembe ve biri yeşil olmak üzere iki adet çiçek deseni yer almaktadır. Bisiklet yaka olarak dizayn edilmiş olan yaka kısmında siyah renkte bir biye göze çarpmaktadır. Omuz birleşimlerinde karpuz kesim havası sezilen elbisenin kol boyu uzundur. Yumuşacık pamuklu kumaşı ile bu elbise miniğiniz için rahat bir seçim olacaktır.

Elbisenin Önerisi

Hiçbir kanserojen malzemenin kullanılmadığı bu giysi içinde bebekleriniz, nazlı kelebekleriniz güven içinde şık olmanın keyfini yaşayacaklardır. Uzun kollu olarak tasarlanmış olan elbise çok sıcak günler için ideal olmasa da farklı parçalar ile kombinlendiğinde her ortama uygun olarak kullanılması mümkün olacaktır. Örneğin pembe veya beyaz bir hırka, beyaz bir çorap ile birlikte bu bebek elbisesi ‘ni çok şık bir kışlık takım içinde düşünebilirsiniz. Siz de bebeğinize bu güzel Peppa Pig Çocuk Elbisesi alarak onun güzelliğine güzellik katarak mutlu bir resim ilede albümündeki yerinde hatıra olarak kalacaktır.

 

Elbiseye Ait Görüntüler


 

Peppa Pig Desenli Elbise Peppa Pig Desenli Elbise Peppa Pig Desenli Elbise

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp