Prenses Elsa Kostümü

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri / Kız Bebek Kostümleri
982 Görüntüleme 0 Yorum
Prenses Elsa Kostümü
Oy Ver

Prenses Elsa Kostümü

Prenses Elsa KostümüKüçük bir kız çocuğu için prenses elsa kostümü en çok tercih edilen elbiselerden biridir. Disney kahramanlarından biri olan Elsa’yı çoğu kız çocuğunun hayran olduğu kahramanlar arasında tanımlamamız mümkündür. Prenses Elsa filminde söylediği şarkısı sayesinde uzun süre hafızalarda kalmayı başararak kız çocuklarını kendine hayran bırakmakla beraber daha güzel bir elbise ne olabilir ki, sizde çocuğunuzu mutlu etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Ona bir mavi renkli prenses elsa kostümü alarak dünyanın en mutlu çocuğu yapabilirsiniz.

Prenses elsa kostümünün genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak, mavinin en güzel tonlarından birine sahiptir. Üst bölümünde askılı bir astarı vardır. Kollarının tamamen tül olmasıyla şık bir görünüm elde edilmektedir. Etek bölümündeki tülün üzerindeki ışıltılı desenler sayesinde, oldukça dikkat çekmektedir. Elsa elbisesinin bel bölümünde gümüş renginde bir kemer bulunmaktadır. Mavi ve gümüş renginin uyumu çok güzel bir şekilde sağlanmıştır. Elbisenin yaka kısmında yuvarlak gümüş bir detay sayesinde, kolye hissiyatı verilmek istenmiştir. Elsa elbisesi uzun olduğu için altındaki ayakkabı gözükmeyecektir. Bu sebeple altına kızınızın giyerken rahat ettiği herhangi bir ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

Elsa elbisesini kızınızın yaş günü partisinde kullanabilirsiniz. Ayrıca partinin yapılacağı yeri de Elsa konseptiyle hazırlarsanız, kızınızın bu elbisesiyle oldukça uyum sağlayan göz kamaştıran bir parti hazırlamış olacaksınız. Partinin genel renklerini mavi rengi ağırlıklı olursa çok hoş bir görünüm elde edilmesi mümkün olacaktır. Bu elbiseyi doğum günlerinin dışında yılsonu gösterileri, kostüm partileri, özel davetler gibi çeşitli yerlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elbise ile birlikte kızınıza birde prenses tacı ve asası alırsanız, prenses elsa kostümünü kusursuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Elbise içerisinde kızınız kendini tamamen bir prenses Elsa gibi hissedeceğine emin olabilirsiniz. Evinizde sıradan bir gün çocuğunuz sadece oyun oynamak içinde elbiseyi giyecektir. Çocuğunuzun oyunları elbise sayesinde daha gerçekçi olacağından hayal gücünün gelişmesini de etkileyecektir. Sizde çocuğunuzu mutlu etmek istiyorsanız çocuk prenses elsa elbisesi görsellerimizden detaylı bir şekilde inceleyip piyasada çeşitli mağazalardan satın alabilirsiniz.


Elbiseye Ait Görseller

Elsa KostümüPrenses Elsa ElbisesiPrenses Elsa Elbisesi 3Prenses Elsa ElbiseleriBebek Elsa ElbisesiElsa Kostümleri

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp