Rengarenk Bebek Tütü Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
971 Görüntüleme 0 Yorum
Rengarenk Bebek Tütü Elbise
Oy Ver

Rengarenk Bebek Tütü Elbise

Rengarenk Tütü Elbise  Tanıtımını yapacağımız bebek tütü elbise üç farklı renkte body ile kombinlenmiş, uzun rengarenk tütü etekten oluşan bu güzel set elbise sizin prensesinizin de rüyalarında yaşıyor olabilir! Bu rüyayı gerçek yapmak ise sizin elinizde ve sadece bir tık ötenizde!

Alt kısmında tütü şeklinde dizayn edilmiş tüllü bir eteği olan elbisenin body kısmını lila, beyaz, pembe ve turkuaz şeklindeki dört renk olarak kullanmanız mümkündür. Tütü kısmındaki tüllerde de bu dört renk ile birlikte ilaveten sarı renk de kullanılmış olup, adeta bir gökkuşağı havası estirilmektedir. Tek bir set ile birbirinden sevimli, renkli ve şık takımlar yapmak sizin elinizde! Balerin olmak, prenses olmak her küçük kızın rüyalarını süslemektedir. Bu tütülü elbise ile sizin yavrunuz da bırakın rüyalarını yaşasın! İster balerin olarak hayal etsin kendini, ister bir prenses! Bu renkli elbise tüm hayalleri karşılamaya yetecek derecede güzel ve işlevsel!

Japone kol olarak tasarlanmış body kısmı penye kumaş ile üretilmiş olduğundan sıcak yaz günlerinde minik prensesinizin şık olduğu kadar, ferah ve sağlıklı bir kıyafet içinde olmasına da imkan tanınmaktadır.

Bu rengarenk bebek tütülü elbise hem şık davetler için, hem özel günleriniz için, hem de biraz süslü olmak istenen günlük kullanımlar için son derece uygun bir seçenek teşkil etmektedir! Hadi siz de hemen siparişinizi verin, minik hanımın gardırobuna muhteşem bir katkıyı daha fazla geciktirmeyin!


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp