Robalı Kız Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
496 Görüntüleme 0 Yorum
Robalı Kız Elbisesi
Oy Ver

Robalı Kız Elbisesi

Yaz mevsimiyle beraber açılan düğün sezonu, özellikle bayanların kıyafet telaşına düştüğü bir dönemdir. Kendi kıyafetleri kadar küçük prensesler için de tatlı bir telaştır aynı zamanda. İşte her türlü düğün, nişan, davet, vs organizasyonlarda minik prenseslerinizi gecenin yıldızı yapacak Robalı Kız Elbisesi .

Elbisenin roba kısmı siyah parlak kumaştan oluşuyor. Yarım kollu roba, yuvarlak yaka modeliyle sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Elbisenin beli saran, kalın, koyu pembe kuşağı tüm dikkatleri burada topluyor. Kuşağın altından itibaren kloş inen tüllü açık pembe eteğiyle de şıklığı tamamlanıyor. Yalnızca düğün, nişan gibi davetlerde değil; mezuniyet töreni, doğum günü partileri, diş buğdayı gibi diğer tüm organizasyonlarda, güzeller güzelinizin rahatlıkla kullanabileceği Robalı Kız Elbisesi ile tüm beğenileri üzerine toplayacak.

Şıklığı ve sadeliğinin yanında, gerek kumaşlarının dokuma özelliği gerekse de kesimi sayesinde son derece rahat ve kullanışlı olan Robalı Kız Elbisesi, barındırdığı renklerin birbiriyle olan uyumu ile adeta görsel bir şölen sunuyor.

Elbisenin kuşağına verilen kelebek formu ve detayda gizlenmiş taş aksesuar, Robalı Kız Elbisesine apayrı bir hava katıyor. Elbisenin eteğindeki pembe ve beyaz tonlardan oluşan saten ve tül kumaşların uyumu, elbiseye uçuş uçuş bir görünüm sağlıyor. Masallardaki prensesleri anımsatan bu güzel elbise, giyeni de görenleri de adeta büyüleyecek. Sizde miniğinizi prensesler gibi giydirmek istemezmisiniz ? Eee o zaman ne duruyorsunuz, bizimle iletişime geçere size uygun beden ve stok durumunu sormanın tam zamanı.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp