Saten Kız Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
451 Görüntüleme 0 Yorum
Saten Kız Elbisesi
Oy Ver

Saten Kız Elbisesi

Güzel çocuklarımız; düğün, nişan, sünnet düğünü, doğum günü partisi ve tüm özel günlerde rahatlıkla giyebilecekleri, şıklığı ve zerafeti bir arada sunan saten kız elbisesi ile büyüleyecekler. Özel günlerde ne giyileceği konusunda yaşanan telaşa son veren pembe saten elbise, her kız çocuğunun hayallerini süsleyen bir elbise. Elbisenin kesiminden rengine, aksesuar detaylarından kumaşının cinsine kadar, her ayrıntısı ile hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor.
Elbisenin üst kısmı, vücuda oturup belden kuşakla bedeni kavrıyor. Elbisenin bel kısmının ön tarafında kullanılan siyah dantel detay, elbisenin zerafetine katkıda bulunuyor. Siyah dantelin bittiği yerden itibaren, bel kısmının arka tarafı kuşakla sarılıp, fiyonk şeklinde bağlanıyor. Saten kız elbisenin etek kısmı ise saten kumaş üzerine tüllerle detaylandırılmış. Pembe saten üzerine dökülen tüller son derece zarif bir görüntü sunarken, etek uçlarındaki siyah dantel detayları ise tıpkı beldeki gibi son derece şık bir hava katıyor.
Saten Kız Elbise , kesimi ve kullanılan kumaşı sayesinde oldukça sade bir elbise olmasına karşılık, saten,tül ve dantelin eşsiz uyumuyla birlikte son derece şık ve estetik görünüyor. Saten elbisede kullanilan tüm kumaşlar, çocuklarımızın cildine hiçbir şekilde zarar vermeyen kumaşlardandır. Cilde uyumludur. Dikiş yerleri de aynı şekilde çocuklarımızın tenine zarar vermez.
Kumaş kalitesinden kaynaklı olarak, kullanımı son derece rahattır. Uzun saatler boyunca çocuklarımızın üzerinde rahatlıkla kalabilir.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp