Şekerli Bebek Elbisesi

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
570 Görüntüleme 0 Yorum
Şekerli Bebek Elbisesi
Oy Ver

Şekerli Bebek Elbisesi

Şekerli Bebek Elbisesi resimdeki gibi şeker, şirinlik abidesi bebekleriniz için mutlaka almanız gerektiğine inanıyoruz! Göğüs kısmına yerleştirilen, mavi ve pembe renkler ile tasarlanmış minik bir fiyongun sapına bağlı olduğu lolipop figürü ile şekerliğin zirvesine ulaşan elbisenin etek kısmında beyaz renkte fisto kumaş ile hazırlanmış bir fırfır yer almaktadır. Elbisenin üst kısmı minik puantiyeler ile donatılmış bir desene sahip olup, pembe renkli penye kumaş ile oluşturulmuştur. Ayrıca sarı ve koyu pembe renkleride hoş durmaktadır.

Günlük kullanımlar için uygun olan elbiseyi arzu ederseniz daha resmi ortamlarda da tercih etmenizin önünde bizce bir engel bulunmamaktadır. Kanserojen malzemelerin kullanılmadığı bu güzel elbiseyi minik prensesinize gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz. Serin havalar için daha uygun olan uzun kollu elbiseyi, üzerine ekleyeceğiniz bir hırka ile daha soğuk günlerde de tercih ediyor olabilirsiniz.

Çocuklarımız çok kıymetli! Kız çocukları ise nazlı birer kelebek gibi daha da bir özenirler! Onların her şeyin en iyisine, en güzelin sahip olmaları ise anne ve babaların en çok arzuladığı şeydir! Her şeyleri gibi giyimlerine de çok özendiğimiz bu güzel varlıklarımıza hediye edebileceğimiz en güzel elbiselerden biri de bize göre bu kız bebek elbisesi . Bir tık ötenizdeki bu şirin elbisenin prensesinizin gardırobundaki diğer elbiselerin yanında yer almasını arzuluyor iseniz yapmanız gerekeni biliyorsunuz! Hemen şimdi sipariş verin ve bu şeker elbise en kısa zamanda sizin ve prensesinizin olsun!

Elbiseye Ait Görüntüler


 

Şekerli Bebek Elbisesi Şekerli Bebek Elbisesi Şekerli Bebek Elbisesi

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp