Siyah Kız Bebek Abiye Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
1.468 Görüntüleme 0 Yorum
Siyah Kız Bebek Abiye Elbise
Oy Ver

Siyah Kız Bebek Abiye Elbisesi

siyah abiye kiz bebek elbisesiBir düğün, bir kokteyl, bir doğum günü ya da herhangi bir resmi kutlama için sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz ortamlarda, minik kızınızın şıklığı da, sizin için en az kendi şıklığınız kadar önemli olacaktır. İşte böyle durumlarda bu Kız Bebek Abiye Elbise hem siz, hem de prensesiniz için en uygun tercih olacaktır. O şık bir rahatlığa bürünmenin, siz de evladınıza hak ettiği şıklığı kazandırmış olmanın haklı mutluluğunu bu elbise ile yakalamış olacaksınız.

Etek kısmı çok katlı, düz, siyah tüller ile tasarlanan elbisenin üst kısmı dantel desenli, siyah tül kumaş ile oluşturulmuştur. Sıfır kol şeklindeki elbisenin yaka kısmı ise parlak payetlerle üç sıra şeklinde bir desen içermektedir. Elbisenin bel kısmında ise kurdeleden bir kemer ve tam ortada minik siyah bir fiyonk yer almaktadır.

Arka kısmında fermuar çalışılmış olan elbisenin, giydirilmesi ve çıkarılması bu sayede son derece rahat ve kullanışlı olacaktır. “Çocuklar da siyah renkte elbise giyer mi?” ön yargısını tamamen yok etmeye aday bu elbise, siyah renk ile de çocukların şık, rahat ve bir o kadar da sevimli olabileceklerini ispatlamak adına üretilmiş adeta!

Siz de bu siyah elbiseye çok geç olmadan, minik kızınızın gardırobunda yer açın, Çocuk Abiye elbise gerektiren ortamlar oluştuğunda “Kızıma ne giydireceğim” derdine daha bu dert hiç gündeme gelmeden son verin bizce!

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp