Siyah ince Puantiyeli Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
385 Görüntüleme 0 Yorum
Siyah ince Puantiyeli Elbise
Oy Ver

Siyah ince Puantiyeli Elbise

Şıklığı ile gözlere hitap eden, siyah ve beyaz rengin hakim olduğu bu özel tasarım Siyah ince Puantiyeli Elbise, rahat kesimi ve uygun kumaş seçimleri ile minik bebeğinizin rahatını da en üst seviyede sağlıyor olacaktır. Son derece şık ve süslü görünümü ile bu güzel elbiseyi davetlere, düğünlere, kokteyllere giderken minik prensesinizin de ortama uyum sağlaması için tercih edebilirsiniz. Ayrıca, küçük hanımın doğum günü, diş buğdayı, vb. şahsi özel kutlamalarında da bu elbise son derece uygun bir tercih olacaktır.

Üst kısmındaki parıltılar ile abiye havası olan bu güzel Bebek Abiye Elbise, gündüz şıklığı olarak da tercih etmenizde bizce sakıncası yok, zira her dönem moda olmayı başaran puantiyeli alt kısmı ile dengeli bir renk ve desen dağılımının hakim olduğu elbise her ortama uyum sağlayacak niteliktedir.

Etek kısmı ile üst kısım arasındaki geçişi sağlayan bel bölgesine beyaz bir gül motifi kondurulmuş olup, kumaş üzerinde hafif bir ekleme olan aksesuar çalışmasının elbisenin kullanımına olumsuz bir etkisinin olması engellenmiştir.

Klasik renkler arasında yer alan ve her dönem asaletin simgesi haline gelen siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu Siyah ince Puantiyeli Elbise, farklı kombinler ile dört mevsim giyilebilir. Elbise sıcak havalarda bir jile gibi değerlendirilebileceği gibi, içine giyilebilecek bir bluz ve altına eklenecek bir çorap ile soğuk havalar için de tercih edilmesi mümkün hale gelebilecektir.

Benzer Konular


Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp