Yavruağzı Bebek Tüllü Elbise

Kategori: Kız Bebek Elbiseleri
830 Görüntüleme 0 Yorum
Yavruağzı Bebek Tüllü Elbise
Oy Ver

Yavruağzı Bebek Tüllü Elbise

Japone kol olarak tasarlanan kol kısımları ile son derece ferah bir giyim olan yavruağzı bebek tüllü elbise sıcak yaz günlerinde sizin ve minik kızınızın ilk tercihlerinden biri olacaktır. Tülün kattığı hafif abiye görünüm ile bu elbiseyi her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bebek Tüllü Elbise

Minik hanımefendiler için işte bir başka muhteşem elbise seçeneği daha! En güzel pastel renklerden biri olan yavruağzı renginin hakim olduğu elbisenin etek kısmında beyaz tül ile ikinci bir kat yer almıştır. Tül üzerinde ve elbisenin üst kısımlarında beyaz ve pembe işleme ile oluşturulmuş çiçek desenleri yer almaktadır. Etek kısmında yer alan pile ve katlar elbiseye zengin bir duruş kazandırmıştır.

 

Erkek yaka formunda oluşturulan yakanın hemen alt kısmında açık gri renkte düz zeminler çalışılmış, tülün verdiği abiye havaya rağmen, bu gri kısımlar elbiseye spor bir görünümün de hakim olmasını sağlamıştır. Yaka kısmından etek kısmına kadar beyaz düğme eklenmiş olan elbisede düğmelerin fonksiyonu görselliğe sağladıkları katkıdan öteye gitmemektedir. Bel kısmına ilave bir kemer eklenmemiştir, bu kısım sade olarak kullanılmıştır.

İster kendi kızınıza ister minik bir yakınınıza siz de böyle sevimli bir elbise hediye etmek istemez misiniz? Öyleyse tek yapmanız gereken hemen şimdi sitemiz üzerinde sipariş vermektir. Size sadece bir tık uzaklıktaki bu güzel elbiseden minik prensesleriniz daha fazla uzak kalmasın ve minik hanımların gardıropları bu şıklığa en kısa zamanda kavuşsun!

 

 

 

 

Benzer Konular


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş!Whatsapp